cochee

Což o to, většinu hardwarových parametrů má standardních až nadstandardních. Ale všimni si, v té tabulce Basic Information, hned druhá kolonka, že pro sítě 3G (pro laika: rychlý internet) je u nás nepoužitelný, podporuje pouze čínský standard. Pokud ti to nevadí a rychlý internet tě nzajímá, ber.

Banán88

ja bych se ho asi nebal.. ale zkusenost jako takovou nemam, tudiz vice k tomu rici nemohu

ptáč

Odkaz směřuje na prodejce který snad nabízí Lenovo s 53 palců gorilla sklo. U značkového už preferuji vzhled. U neznačkových parametry: kapacitu bat, rychlost, foto množství pixelů, atd. Lenovo je zbytečně předražený, ale vypadá stylově. Ne, tyto telefony nebrat, to je katastrofa. Ať to má 1 nebo 4 procesory, zkus Nokia se stejnou velikostí displeje. Jakmile se jednou rozhodnu napsat recenzi androidu, budeme muset kupovat pro každou aplikaci jiný tablet/telefon a nesynchronizovat je mezi sebou. Zatím poslouchejme, co nám řeknou. Je to špatný, oni prodávají přístroje a ten trochu upravený android tam nahrávaj jak do nafukovacího CD. Kolik uživatelů si zkontroluje, jaká data z telefonu odchází, kolik toho je, a je to právě to, co zpomaluje výkon. Nedokážou si pohlídat odchozí data zbytečných aplikací. Odkaz se mi podařil načíst, vidím že je to pěkný telefon s dizainem. Za čtverku z obchodu je to podražené, parametry průměrné. Oni do předností mobilu míchají softwérové věci, které se nahrávají do spousta jiných neznačkových přístrojů. Smutné zakončení výčtu tabulky co to vše umí uzavírá velmi slabý výkon akumulátoru, 2000mAh Battery. Potěš pámbů. Elektro Spáčil prodává sice o něco větší mobil, takže o něco větší displej, ale tam je 4000mAh Battery a to je sakra rozdíl. Lidi na Heureka.cz brečí nad neustálým nabíjením Samsung. Telefon je každý den vybitý, stahují aplikace, které mají za úkol povypínat vše co žere baterii. Tak je to i s Lenovo, tak je to se vším, co má procesor. Baterie na den. Otázka, proč má RAM 2GB? Že by tam zjistili nějaký průser, že s menší pamětí by to nefungovalo? Otestuj funkčnost takového mobilu zašifrováním. Pak hodnoty rychlosti klesnou na třetinu deklarovanch hodnot. Takže nehrozí spuštění víc aplikací, jako je Avast! a Firewal, podobný model mám a na hraní her typu 2048 nebo Jeweled to stačí. Ale při vyplňování formuláře v Chrome do webové stránky Odpovědí se aplikace klávesnice vypíná. Občas vypne i prohlížeč. Šifrování, které doporučuje řada jiných platforem, zcela zpomalí procesy v systému telefonu tak, že zamrzne. Nejlépe lze využít takový mobil pro slečnu, která bude mít jednu nebo 2 aplikace navíc, vydrží jí řadu let bez známek poškození. 3 z 5.