Je tento frajer fakt dobrej?

Co vy na to?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gO_KyTtJg10

Nejlepší odpověď
dědapetr

Umí.

Další odpovědi
pusinka50

Je fakt dobrej, ještě lepší jsou úžaslý tváře porotců.:-DD

Drap

JE, proč se ptáš, když to vidíš ?

JájsemRaibek

No umí to perfektně s ptákem.
Asi jako každej chlap :D

zjentek

co na takovej dotaz říct ..horší než já a lepší než ty ..takovej průměrnej ;q

anonym

Musím si to asi pustit ještě jednou, koukala jsem, jakej je pěkňoučkej, zapomněla jsem koukat co dělá

bolak

On je nemá v kapsách, ale vždycky pravým rukávu. Má většinou jednu, tedy na začátku má v rukávu 2, s těmi tam nastoupí (na pódium) a pak už si tam dává po jedný holubici. Vždycky když dává jednu holubici do klece, bere si (další svázanou gumičkou přes křídla) a strčí si ji do rukávu. Vždycky je to vidět jak mu to chvilku trvá, když tam tu holubici dává, než tu ruku vyndá, a vždycky ji strká až dozádu za to černý plátno. Vejce si vkládá do pravý ruky mimo záběr, když režije snímá porotce. Papouška má celou dobu v levý náprsní kapse a vyndavá ho když vkládá poslední holubici do klece, proto má věhem toho tak zkřivenou ruku. Ta klec je skládací a vyndává ji ji během tý šou s prskavkou, proto to není na první pohled vidět a proto v tu chvíli má tu ruku tak nepřirozeně nataženou, protože tu klec má v rukávu podélně a když ji má pod rukou tak nemůže ohnout zápěstí. Tu druhou klec má podélně složenou v druhým rukávu, a ten druhej papoušek bude patrně umělej, protože se nehejbe, proto taky mohl bejt naskládanej v tý kleci v rukávu a nijak mu to nevadilo, když je to kus plastu. Pak odhazuje bundu, protože už tam nic dalšího nemá. Ta ženská nevím jestli tam je celou dobu nebo tam až pak nějak vleze, možná že tam je fakt celou dobu a nejspíš mu podává skrz tu klec i ty ptáky do rukávu, tím pádem by pak ani nemuseli bejt nijak svázaný přes křídla, protože by je vždycky držela v ruce a jen mu je předávala když strčí ruku do klece, a proto je tam taky ten záběr ze zákulisí až v tuhle dobu, protože kdyby tam byl dřív, tak ten záběr je z boku a bylo by vidět že je za tou klecí skrčená ta ženská. Nakonec tu klec překryje plachtou a na chvíli ji nechá tak, protože ve skutečnosti to není klec (kvádr), ale klecovitá je jn ta přední stěna a možná i část stropu, dno je prázdný, stěny jsou prázdný, tam je to jen přikrytý plachtou, a ve chvíli kdy tu klec přikryje plachtou a rozloží (to je vidět, že už je to jen plocha na tři díly – strop, přední mříže a zadní rám spojené se stropem panty) tak si ženská ty holubice poskládá někam do klokaní kapsy pod sukní (hádám že do „máničky“ si je asi strkat nebude), proto jí taky z toho stolku ten chlap sundá, protože by si těžko sedala nebo seskakovala, když tam má naskládaný papouchy.

Ale je to jenom teorie, taky to může bejt opravdovej kouzelník..

Funna

je…ale je mi líto těch holubů, co je má nacpané v kapsách bundy…