Questman

Je telefon Oneplus One skutečně „králem“ levných smartphonů, nebo existuje lepší alternativa do 10ti tisíc Kč?

Přijde mi, že smartphone v takové ceně (v Německu údajně kolem 6ti tisíc Kč) musí být přinejmenším hodně poruchový :/
Jaká je nejlepší alternativa k tomuto výrobku? :)
Doplňuji:
Zvažuji ještě Xiaomi mi3/mi4 ale zajímá mě jejich porovnání se známými značkami jako Lumia apod., hlavně co se kvality týče.

Odpovědi
Rafaelo111

Pokud drží ty Huaweye a já nevím které ještě čínské mobily se v současnosti hojně objednávají, tak proč do toho nejít.
Pamatuji doby ,kdy Vlajkové mobily (mnohdy kovové) všech značek stály od 7 do 10 000 kč.
Dnes neví, co by za ty šmejdy plastové chtěli 17, 20 000 viz NOTE III iPhone 5
Doplňuji:
Viz stará Nokie N95

McArthur

Jakmile se něco korunuje „králem“, tak bych se tomu vyhnul. Dobrý výrobek takovou zavádějící marketingovou žvástovinu nepotřebuje.

anonym

nevybírám podle ceny a názvu, ale po TTD, zadám parametry a vyběhnou mi nějací mobily, třeba na mobilmanie.cz, pak si z nich nějaký vyberu podle ceny při zachování toho co chci

Questman

Zjisti si význam pojmů jako
Race to bottom a good-enough products a pochopíš proč je dnes většina, dříve kovových, součástí nahrazována levnějšími ;)

Diskutovat o vysokých cenách produktů firmy Apple je nesmysl, o této firmě je všeobecně známo, že si jako jediná z velkých IT firem drží vysokou marži a může si to dovolit ;)