Avatar uživatele
Questman

Je telefon Oneplus One skutečně „králem“ levných smartphonů, nebo existuje lepší alternativa do 10ti tisíc Kč?

Přijde mi, že smartphone v takové ceně (v Německu údajně kolem 6ti tisíc Kč) musí být přinejmenším hodně poruchový :/
Jaká je nejlepší alternativa k tomuto výrobku? :)
Doplňuji:
Zvažuji ještě Xiaomi mi3/mi4 ale zajímá mě jejich porovnání se známými značkami jako Lumia apod., hlavně co se kvality týče.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3505 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rafaelo111

Pokud drží ty Huaweye a já nevím které ještě čínské mobily se v současnosti hojně objednávají, tak proč do toho nejít.
Pamatuji doby ,kdy Vlajkové mobily (mnohdy kovové) všech značek stály od 7 do 10 000 kč.
Dnes neví, co by za ty šmejdy plastové chtěli 17, 20 000 viz NOTE III iPhone 5
Doplňuji:
Viz stará Nokie N95

Upravil/a: Rafaelo111

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
McArthur

Jakmile se něco korunuje „králem“, tak bych se tomu vyhnul. Dobrý výrobek takovou zavádějící marketingovou žvástovinu nepotřebuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

nevybírám podle ceny a názvu, ale po TTD, zadám parametry a vyběhnou mi nějací mobily, třeba na mobilmanie.cz, pak si z nich nějaký vyberu podle ceny při zachování toho co chci

před 3505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Zjisti si význam pojmů jako
Race to bottom a good-enough products a pochopíš proč je dnes většina, dříve kovových, součástí nahrazována levnějšími ;)

Diskutovat o vysokých cenách produktů firmy Apple je nesmysl, o této firmě je všeobecně známo, že si jako jediná z velkých IT firem drží vysokou marži a může si to dovolit ;)

před 3508 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek