Avatar uživatele
dust8

Je tea tree olej vhodný na sedřené puchýře či mozoly či se najdou lepší varianty pro rychlou regeneraci? Co babské rady?

Mám sedřený puchyř na palci od koštěte ze zametání. Zkusil jsem tea tree olej, ale docela to štípe. Určitě to dobře desinfikuje, ale o regeneraci nevím. Asi je to podpůrné.

Vazelína či nějaký krém na ruce by nebyl jistě od věci. Co na to říkají třeba babské rady?
Do lékarny se mi kvůli tomu ještě nechce, když bych mohl použít něco co dům dá či má. :)

Přelepil jsem si to náplastí. Jinak se mi to udělalo přes pracovní rukavice. Jak naschvál. ;)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1661 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Máš v kořenáči aloe? Aloe je dobrá na hojení popálenin a puchýřů. K regeneraci pak použij měsíčkovou mast, až PO ČÁSTEČNÉM ZHOJENÍ. Dobrá je tahle: když děláš přepuštěný máslo, část si ho odliješ stranou a v ní ještě chvíli povaříš měsíčky a necháš zatuhnout. Taková na regeneraci ZABÍRÁ. Máš takovou?

(Puchýř na palci od koštěte ze zametání přes rukavice… hmmm… zajímavé zranění. No, doufám, že se tady ukáže quentos, aby se zeptal, odkud že ti vyrůstají košťata!)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek