Rokio

Je tato moje nová profilovka lepší než ta předchozí?

Myslíte si, že tato moje první trochu upravená profilovka je hezčí než ta, kterou jsem měl několik dní?

Nejlepší odpověď
Edison

Ano, tohle je opravdu o něco lepčí strašák do zelí. 😁 A opět… měl by ses méně zabývat sám sebou. Zajdeš na to.

Další odpovědi
elkon

Myslím si, že je to úplně jedno, asi to málokoho zajímá.

agentpv

je lepší . taková dynamická, ta předtím byla statická jak strašák do zelí.

autacek

Hele Rokio, zabech celibátu, najdi si děvče a přestaň řešit kraviny. Dospělý jsi na to dost.

Gus_Fring

Na tuhle jsem si zvykl. Ať je to, jak chce, vyber si podle sebe. Já mám Guse Fringa z Breaking Bad a to jsem ten seriál dokoukat před měsíci.

Rokio

Edison: Děkuji za radu. Uvědomuji si to. Jsem prostě narcista.

Hufnágl

Raději narcista než nebetyčný blbec.

Edison

Ono se to ale navzájem nevylučuje. 😉

Edison

Nebetyčnej narcista! 😁