vivatisCZ

Je tato informace o konci světa pravdivá?

Hodně o tom teď v poslední době čtu a jsem mírně vystrašený.
http://bombov­ky.cz/konec-sveta-se-nevyhnutelne-blizi-mame-dukaz/

Nejlepší odpověď
Alesh

Ano, samozřejmě, stejně jako všechny ty předchozí.

Další odpovědi
setapouch

Ne. Konec světa prokazatelně nastane v roce 2012. Všechna znamení a proroctví tomu do detailu odpovídají.

Lamalam

Článek jsem nečetla, ale název webu hovoří za vše.

lexx

hochu zlatá…takejch prognóz jsem zažil asi dvacet, zatím nevyšla ani jedna takže klííídek, jo jednou to přijde ale kdy to neví andělé ani Syn, jenom Otec samotný (citát z Bible)

ReHu

Jj. Je 100% pravdivá
Vše, co píšou na Bombovky.cz je absolutní pravda.

😁 😁 😁 😁 😁

pusinka50

Konečně zase hezký akční začátek velkého scifi-filmu. Teď už jen záleží na tom, kdo ho bude režírovat, nebo to bude zas nějakej „Céčkovej“ film. Já osobně používám termín „Zedkovej“. 🙂

Löwe

Pokud ano, tak s tím stejně nic neuděláš"? A jen tak mimo.. Proč se bojíš smrti? Po ní najdeš nekonečný klid..

Pospic

Je to na internetu, takže to musí být pravda.

klumprt

I kdyby to byla pravda, tak co by se tak asi dalo dělat? Leda zkusit někde sehnat kokain tak na dva měsíce 🙂