dudu

Je tato dedukce pravdivá?

Čeština je stejně krásná:

Jak se rodí kotě? Kotěním.
Jak se rodí tele? Telením.
A jak se rodí vůl? .......

No tak, hádá každý sám !!!!!!

Doplňuji:
Omlouvám se, většinou cizí myšlenky nekradu.

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě že volením… Asociace.

Další odpovědi
quentos

už to tu bylo :{)> jen mě trochu mrzí, že jsem na to přišel dávno sám v jednom svém sloupku, a teď to chodí mailem jako hroznej hit :{))>

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/jak-se-rodi-vul
Doplňuji:
barbakan: netvrdím, že je moje. Jen říkám, že jsem na ni přišel sám :{)> v 70. letech jsem ovšem ještě chodil po houbách.

anonym

quentos,tuto Tvoji myšlenku jsem již slyšel ,když jsem šel poprvé volit a to bylo v roce 1974(5).