Je tato chůze normální ?!

Mám dvouletého vnoučka, který malou měrou chodí i běží po špičkách. Dělali to vaše děti nebo vnuci ?!

Nejlepší odpověď
cochee

Děti ani vnuci ne, ale dělal to můj bratr. Velmi dobře si to pamatuju, páč jsem o čtyři roky starší. Děsně mě tím s..l. Ani nevím, kdy ho to přešlo, ale když začal chodit do první třídy, už to nedělal.

Další odpovědi
Drap

Někteří ano, někteří ne

ahold

Neboj, to ho pustí.
Můj vnuk tak chodil ještě jako předškolák. A učitelky ve školce mu říkaly " Harapes".
Ani nevím, kdy ho to přešlo 🙂

klob1

synovec to dělal a myslím,že už chodí normálně..jinak nikde jinde u jiných dětí to ne

Báája

Dělají to většinou děti,
kterým nejsou obuty botičky.
Proto tak chodí.
Pokud mají včas správnou obuv,
nemají a nemohou ani chodit po špičkách.
Nenašlapují na celá chodidla a jen cupitají.
Obout a našlapovat, to je jediná správná možnost.
🙂

Olmann

Povětšinou to dělají děti když mají malé boty a tlačí je.