mosoj

Je na fotce níže hříbek, nebo ne?

Přehlédl jsem při focení hříbka nebo ne? Objevil jsem ho až doma na počítači?

http://letecka­posta.cz/979522853

Nejlepší odpověď
annas

Ať se dívám, jak se dívám, hříbek nevidím. Odhaduji, že by mohl být mezi tmavým listím vlevo.

Vzala jsem si větší lupu a vidím, že je vpravo nahoře nad zelenými lískty.

Další odpovědi
Emefej

Nen to až tak dobře vidět, ale je možný, že tam je.

Mc Merkurion

… dle obrázku v letecký poště ano …

Hufnágl

Tvar i barvu to má jako pravák, ale pozadí trochu klame. Zítra tam zajdi a uvidíš?

Kepler

Je to nějaká dřevokazná houba, ale mezi hřibovité nepatří.

aliendrone

Podle mne jde o náhodnou šťastnou kombinaci suchého listu a barvy porostu spolu s vhodným úhlem fotky a světelnými podmínkami. Tudíž si neškubej vlásky, nic jsi tam nezapomněl. Patrné to je už kolem 250% zvětšení. ;) :)

dodatek> Pro zvětšení nepotřebuješ nějaký spec. soft, otevři tu fotku prohlížečem a u většiny jde zvětšování pomocí kombinace „Ctrl“ a „+“, kdyby něco. ;) :D

aliendrone

Lidi, co to kde hledáte („vlevo“, „pod listím“, „dřevokaz“)? Podle mě mu jde o to místo vyznačené tím kolečkem (no, spíš „bramborovitým oválem“) VPRAVO NAHOŘE! ;) :D :D

mosoj

Samozřejmě a na odkazu z letecký pošty je doostřený výřez!!!! Další zvětšení už pixelizuje! Kdo nic nevidí má vadný barvocit .