Avatar uživatele
Kazatel

Je takový přístup k volbám u seniorů standardní?

Babiše jsme volili, jelikož jsme se za předchozích vlád neměli nikdy lépe než teď, co bude s Vámi a bilionovými dluhy nás nezajímá, s tím si poraďte jak chcete, to už tady ostatně nebudeme.
A po volbách fňuk fňuk, vy mladí na nás vůbec nemyslíte, jak jste nám to mohli udělat, co teď s námi bude?

Zajímavá 0 před 924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JežíšKristus

Řada seniorů volila PirSTAN a SPOLU, spoustě lidem je proti srsti volit oligarchu východního typu.

Osoby typu „po nás potopa“ se najdou i mezi mladými.

Tudíž není standardní, ale je pravda, že zejména důchodci volili Babiše, protože jsou nejlépe manipulovatelní.
Znám i lidi, kterým komunisté zabili členy rodiny, a dnes volili komunisty. Ti lidé už prostě nepřemýšlí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Nepodloženě generalizuješ! Já jsem také senior a Babiše jsem nevolil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne, neni standartní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tvaruzekcz

To zní ale směšně, když tu Fiala chce „nalít“ do ekonomiky bilion korun a když se v zadluženém Řecku a Itálii mají proti našim občanům lépe i nezaměstnaní :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A jaký přístup? Heh?

JežíšK., ti lidé:

  1. prostě nepřemýšlí
  2. prostě 25 let systematicky sledovali ODS a 4SSD a poučili se z toho.

(I já budu raději trošku omezen na svobodě, pokud mě za tuto cenu NIKDO zákeřně a sprostě o nic neokrade)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Kazatel zachovejte klid bude lepší dohoda s Bruselem, zelení, aktivisté a neziskovky budou vzkvétat a za pět let předhoníme Rakousko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JežíšKristus

Zjentek:

  1. takže za komunistů je nikdo neokrádal? Garnitůra si nenechala všechno pro sebe?
  2. posledních 30 let tu zejména kradli ti, co jsou dnes nejbohatší (logicky), hádejte, o které bureše se jedná

Neříkám že ODS+ČSSD bylo super, ale určitě to není důvod volit psychopaty

Nový příspěvek