Je takový kalendářní program?

Pracuji na tři směny a pokud potřebuji zjistit jakou směnu mám třeba v 28 týdnu, musím listovat v kalendáři. A ptám se, jestli je něco, čím bych si hledání usnadnil.
Doplňuji:
V tom aby se prase vyznalo, pane inženýre. 🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak to ti klidně zbastlím v Excelu, to není nic tak složitého.
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/876737985 … snad jsem tě pochopil správně, že ti stačí jen takovýhle jednoduchý „mrzák“. Pokud ne, dej vědět, upravíme, vylepšíme, žádná věda to není. 😉

Další odpovědi
Hamon

Používám Microsoft Outlook a tam to možné nastavit je – na každý pracovní den si vytvoříš si opakovanou událost s opakováním jednou za tři týdny.
Určitě to půjde podobně i v dalších kancelářských balících.
Doplňuji:
Když vymyslíš vhodnou doménu, udělám to jako webovou aplikaci :)

marci1

A třeba tohle by Vám nepomohlo : http://www.sme­nar.cz/?smn=3w-a#mesic1

bolak

Pokud máš teď – 1. týden – noční směnu, tak 3.týden budeš mít odpolední, a každý další násobek 3 budeš mít zase odpolední, tím pádem si stačí spočítat ciferný součet týdnu a víš co máš za směnu.

Příklad: 28. týden – 2+8=10 – tzn 9+1 = odpolední+1 = noční

A nemusíš nic zapínat, máš to za vteřinu z hlavy ;)

ivzez

Aleshi, Barbakane,
jak se prosím stahuje z LeteckéPošty.cz?

Odkaz na soubor mi vždy otevře další okno
do již otevřeného (viz http://ivzez.wz­.cz/img/Letec­kaPosta-cz.jpg).
Problém je v Internet exploreru a ve Firefoxu.

anonym

Opravdu,Alesh-i ?

Alesh

No jasně.

anonym

Tak pokud budeš té dobroty: příští týden mám ranní, následuje odpolední a potom noční a tak se to opakuje celý rok.