Je tak složité získat zelenou kartu v Americe?

Zajímalo by mě, proč je tak složité v Americe získat zelenou kartu a ve kterých státech ve světě existují podobná pravidla, jak získat něco jako zelenou kartu, jako to mají v USA. Děkuji

Odpovědi
Drap

Pro někoho to neni vůbec složité. Tak jsou zkrátka nastavená pravidla a nezbývá než je respektovat. Téměř všechny státy mají jistá omezení pro získání občanství popřípadě trvalého pobytu. I naše republika má přesně stanovené podmínky kdo a jak se může u nás usadit. Je to z těch důvodů, že každý stát si hájí své.