Rokio

Je tahle věc normální?

Je mi devatenáct a líbila se mi jedna žena, které je nad padesát, ale myslel jsem si, že jí je lehce nad dvacet.

Nejlepší odpověď
marci1

Možné je dnes všechno, ale nemáš na brýlích dosti slabé dioptrie? 🙂

Další odpovědi
Agneta

A to bylo jako pozorování typu „zezadu lyceum, zepředu muzeum“?:DDD

JájsemRaibek

Láska kvete v každém věku :)

Kepler

Možné to jistě je. Je dobré si ale svůj první krátký pohled trochu prodloužit. Pátravější pohled leccos odhalí a nejpozději tě odblokuje, až ti poprvé něco řekne.

anonym

taky se mi to stávalo, ale musel jsem mít pár promile v krvi

led

Mladý muž, to ty si ma videl v tom nezreteľnom odraze vo výklade? Ešteže si ma neoslovil, mohol si dostať zrádnika… mám ešte viac, videla som vyrastať Abraháma…
Ano, stáva sa, že mladší muž sa zapozerá do staršej ženy, niekedy je vekový rozdiel až generačný. Nemusí to byť len zištné, ako vidíme často vo filmoch.
Ale, nájdi si radšej dievča, ženu, primerane svojmu veku a schopnostiam

Dochy

Také už jsem viděl pár ženských, kterým bylo kolem 40 či přes ale můj první odhad byl tak 20–25. A nepotřebuju k tomu chlast. Zkrátka některé se věku úspěšně brání a pár z nich k tomu ani nepotřebuje plastiky a šminky.

Klaproth

Proč ne? Mladý kluk se nejlépe naučí jezdit na starém kole.

gecco

Na tom celém se mi jako nejdivnější jeví té tvrzení, že je ti 19, podle většiny tvých otázek bych odhadoval cca polovinu…
😁

Agneta

:DDD

Kepler

Agneto, dobrý! Ale pokud se nerozezní alarm při odchodu dotyčné z muzea, tak to ještě jde 🙂

kapka

:D :D :D