Nechápavé

Je táhle pc sestava dobrá??

Chtel bych hrat hlavne CSGO a LOLKO..
Pc do 12khttp://www­.czc.cz/3e8lghmb­msj178ll3gdcr6sf98/sez­nam

No nic myslel sem ze mi nekdo poradi..

Odpovědi
jáára

Počítač podle ceny. FUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUU­UUUUUUUUUUUUUU

zelí

Za ty peníze myslím, že sehnat něco ucházejícího asi nelze. Kancelářské pc možná.
Opravdu stojí za to vyhodit tolik peněz za pc, když za 2× tolik lze dostat relativně solidní sestavu? Nepřispějí ti rodiče? Nebudeš mít narozky?

JájsemRaibek

Ne není. Tato sestava je dobrá a můžeš hrát :)
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/hardware/375141-cesi-maji-40-nejvykonnejsi-superpocitac-na-svete-stoji-v-ostrave.html

arygnoc

poradíme:

kúp si hotovú zostavu.
už samotným dotazom si prezradil, že zložiť desktop nezvládneš.

😉

JájsemRaibek

No po kliknutí na odkaz se ukáží komponenty pro počítač. To ho chceš sestavit? Zdroj, zákl. deska, kabel atd. :)