Rokio

Je tahle má vlastnost týkající se mé ctižádostivos­ti dobrá?

Neustále si musím něco dokazovat, ale není to na úkor ostatních. Jsem ctižádostivý, ale nejdu přes mrtvoly a někdy vyzývám jiné na duel v různých činnostech. Když mě ale někdo odmítne, tak to beru a vyzvu někoho dalšího. Dále umím přiznat svoji prohru a uznat, že je někdo lepší než já. Tyto lidi se snažím překonat. Jsem rovněž zásadový a má jasné zásady, cíle a priority.

Nejlepší odpověď
anonym

Špatné to rozhodně není. Já jsem také dost kompetitivní.

Další odpovědi
klumprt

Někdy je třeba být týmovým hráčem a pracovat na dílčích úkolech nebo se dokonce podřídit autoritě. Tak aby to nebylo v kolizi!

zjentek

Udělej se sám pro sebe a nebudeš muset to řešit. Náběh na to máš!

ivzez

Rokio, mýlíš se.
Pokud tím otravuješ ostatní, je to na úkor ostatních.
Ocenila bych, kdyby sis tu přestat pořád něco dokazovat
a začal se chovat normálně (pokládat rozumné otázky).