Je tady taková osoba ?!

Citace z „Podmínky používání serveru Odpovědi.cz“ :Přístup k osobním údajům je umožněn pouze vybraným osobám pracujícím pro provozovatele serveru Odpovědi.cz.

Nejlepší odpověď
Drap

Podle některých dřívějších informací které se tady vyskytly bych odhadoval, že zřejmě ano. Ovšem klíč k vybírání takovýh jedinců je zřejmě dobře utajen

Další odpovědi
beer

Podle mého názoru je, nebo byla a nemyslím adminy.
Kdysi jsem smazal jedomu uživateli otázku a do minuty byla zpět, což takhle rychle normální cestou neprobíhá. Žeby náhoda? ))

anonym

Jistě. Je to administrátor.

anonym

Doslova se píše: vybraným OSOBÁM! Nikoliv osobě!

anonym

No, myslíš si, že admin je tu jenom jeden? To by snad šlo zvládnout stěží.

anonym

Tvá odpověď by tedy měla znít : administrátoři!