zjentek

Je tady podkategorie poezie? V který kategorii?

Totiž mě nenapadá, v který kategorii bych měl hledat. Kultura a spolešnost? Volný čas a hobby? Věda? Krása a styl. Poraďte, v který kategorii by se měla nacházet poezie. ;.

Nejlepší odpověď
annas

Poezie se dá zařadit do literatury. Záleží také na tom, na co se tazatel ptá.

  1. Rozlišila bych – Kdo napsat sbírku – Kultura a společnost – Literatura
  2. Pokud by šlo např. o dotaz školáka na rozbor básně pak možná i Vzdělání a práce – vybrat druh školy
  3. Co znamená název sbírky – původ a význam – etymologie atd. pak Věda – jazyky.
  4. Jak se líbila někomu sbírka? Co rádi čtete.? Zábava, Volný čas.

Kategorie se důsledně nedodržují, pokud vkládáte otázku, pak vyberete, kategorii, která vám nejlépe vyhovuje.

Další odpovědi
Kelt

Poezii lze zařadit do literatury, vědy – jazyky, jako třeba překlad, kultura, historie a jiné a podle obsahu by se také našlo pár témat.