martinacek

Je tady někdo z vás, kdo pracuje v obchodě?

Dobrý den, pracuje tady někdo z vás v obchodě? Jen by mě zajímalo, jaké máte tržby? Nebo neznáte nějaký portál, kde mezi sebou diskutují obchodníci? Díky
Doplňuji:
ale né, měla jsem namysli, jestli je to dobrý nebo špatný. Nezajímá mě, jaký kdo má tržby. Jen jestli je to letos tak hodně špatný jen u mě nebo i jinde…

Nejlepší odpověď
terry

To nlze takto jednoznačně říct / napsat.
Záleží na sortimentu a na typu obchodu.
Některé obchody krachují a jiné mají tržby rostoucí.
Nám obraty rostou, navzdory krizi.

Další odpovědi
tatanka

PRACUJI V RESATURACI, ALE PŘESTO VÝŠI TRŽEB vÁM URČITĚ NIKDO SDĚLOVAT NEBUDE.

fablen

špatné i jinde…
Většinou během ledna, února lidé ještě trochu nakupují, březen a duben bývá velmi slabý, pak začínají chodit i více turisté a až do podzimu je to lepší (srpen bývává nejvíce). Záleží hodně na druhu sortimentu, který prodáváte a řadě dalších věcí.

Radak

Letošní rok bych hodnotila až po sezóně. Řekla bych, že začátek roku se od loňského příliš neliší.