BurTon

Je tady někdo z vás gynekolog nebo gynekoložka??? prosím vážně !!!

potřeboval bych se zeptat na pár otázek… je to nutný. hodte mi sem skype, icq nebo e-mail… prosím fakt jen vážně. dekuju

Nejlepší odpověď
barnajka

Promiň, že ti neodpovídám k věci… Já jen, že by možná bylo lepší, kdybys aspoň naznačil, oč se jedná – to za prvé.
A za druhé – nepřipadá ti trošku nefér žádat po lidech, aby tu zveřejňovali svoje soukromý kontakty, když ty sám máš na Odpovědích nastavenou možnost „Uživatel nedovoluje být kontaktován.“ ?! :)

Další odpovědi
quentos

vona je malá pravděpodobnost, že je tady na odpovědích doktor. Natož gynekolog

SINGO

Zkus tohle : http://strejda-google.cz/?q=gy­nekologick%C3%A1+po­radna+online

Alesh

Předpokládám, že jde o totéž, co v tvé předchozí otázce. Záleží, jak moc, pokud to neustává, pak bych se určitě neradil na netu, ale konzultoval to s lékařem ve zdravotnickém zařízení, čili momentálně na pohotovosti a nebo zítra ráno někde přímo u specialisty.

Klára
Dobrý den, v pátek jsem se poprvé milovala se svým přítelem.Byla jsem ještě panna ale žádné krvácení se u mě nevyskytlo. a pak dnes ráno jsem trochu krvácela ale menstruace to není.Nemůže to krvácení souviset nějak s tou panenskou blánou? Děkuji moc
Dobrý den, krvácení po prvním milování je u dívek individuální, každá žena má panenskou blánu jinak tuhou. Krvácení, které popisujete, s prvním milováním nejspíše souvisí a nijak se jím nemusíte znepokojovat.

Zdroj: http://www.se­xualne.cz/Porad­na-lekare-odpovedi?from=0&se­arch=bl%C3%A1n­u&where=