zjentek

je tady někdo tak dobrej na němčinu, že by mně dokázal přeložit návod z netu, kterej tam nemůžu najít v češtině?

..jedná se o MULTINORM Ginseng Tonikum P
Doplňuji:
ivzez, to jste moc laskavá ..popravdě teď ale ten návod k užívání nemám ani v němčině, zapomenul jsem, kde je a proto taky potřebuji užívat ten preparát ..myslel jsem chytře, že mi to někdo bystrý najde a nic ..no nic ..ale název znám! ..tak snad se to nějak dohledá, zatím děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Je, osobně vím minimálně o dvou, ale zadarmo se ti tady na to každej vykašle :{P>

Další odpovědi
mosoj

A do překladače to překopírovat neumíš ?
I strojovému překladu se dá porozumět.

ivzez

Zjentku,
jak je to dlouhé a můžete mi sem dát odkaz?
Podívám se na to, ale nic neslibuju
Nevím, jak mi vyjde čas, bude-li málo času,
dodám alespoň informaci pro orientaci,
(případně doporučené dávkování apod.) …

Zatím jen, že by mělo jít o tonikum pomáhající při únavě,
pocitu slabosti, při poklesu výkonnosti a koncentrace.
(Viz:
http://www.in­terpharm-arzneimittel.de/pro­dukte/ginseng-tonikum-p.php)
Doplňuji:
Mně na to tonikum „vyjelo“ hodně odkazů, popis je v podstatě všude
stejný, ale pro překlad by to chtělo vybrat konkrétně ten, který máte.

Když tak doplňte dolů do diskuze.

ivzez

Při užívání přípravku může být snížena schopnost řízení,
případně obsluhy strohů (obsahuje 17,5 % alkoholu).

Přípravek by neměli užívat lidé závislí na alkoholu,
lidé, kteří mají problémy s játry.
Těhotné a kojící ženy plus děti pod 12 let
by se před užíváním m,ěly poradit s lékařem.

Přípravek obsahuje i med a cukrový sirup,
takže by si asi měli dát pozor i diabetici.

Toto jsou informace z odkazu (mého i od Gagaga).
Nevím (nenašla jsem), jestli neexistují i prostředky
v jiném složení/koncentraci …
Každopádně pozor na to řízení!

ivzez

Odkaz na „zkušenost“ z užívání:
http://www.ci­ao.de/Aldi_Gin­seng_Tonikum_P__Tes­t_8364407

zjentek

ivzez: mám to v podotázce- MultiNorm arzneimittel 500ml ..víc tam krom německých písmenek není ,) ..tak ten příbalovej leták zejtra naskenuju a bude ,),),)

zjentek

quentós: a próč by ..já tady taky makám zadara

Pepa25

Lukáš 10,7 … A něco jiného je tu vyplodit dvě věty moudra a něco jiného strávit na práci nějaký čas …

zjentek

tohle musí být z bible ..jinak se to nedá pochopit

gagaga

http://www.in­terpharm-arzneimittel.de/pro­dukte/ginseng-tonikum-p.php

P.S. hooodne stesti pri prekladu :p

gagaga

jestli je to ono, a jde Vam jen o to , jak ho uzivat ..tak :

Erwachsene und Heranwachsende über 12 Jahren:
2-mal täglich 5 – 10 ml Flüssigkeit einnehmen (dies entspricht 10 – 20 ml Flüssigkeit pro Tag). Bitte verwenden Sie hierzu den beigefügten Messbecher.

dobrou , a snad se dozijete rana :p

  • iv-

Nehmen Sie die Flüssigkeit unverdünnt oder in etwas Wasser ein und trinken Sie ausreichend Flüssigkeit nach. (vorzugsweise Wasser)

zjentek

to ale není von, tohle je InterPharm za deset babek ..já chtěl ten z Aldi- MultiNorm za pět babek! Babka = Euro ..a třeba tam jsou, vzhledem k ceně, úplně jiný účinky ,)

ivzez

Je to tohle?
http://www.dis­counter-preisvergleich­.de/bilder/pro­dukte/1309/1309­_2012-10-18-09-32-06.jpg

Informace k produktu (v poznámce píší, že může jít o zastaralou informaci):
http://www.dis­counter-preisvergleich­.de/Ginseng-Tonikum-P-ALDI-Sued-1309.html

Mělo by jít o stejný produkt jako v odkazu ze včerjších odpovědí, tzn. že platí dávkování, které doplnila Gagaga (rozumíte mu, nebo je chcete přeložit?)

zjentek

už tomu fakt rozumím ..jste moc laskavá, díky ,)

zjentek

není ginseng jako ginsenq ,)

gagaga

:p
nechci Vas nejak " strasit " .., ale kdyz se tak na to divam, tak kdyby jste si do te lahvicky nalil vodu ze studanky, tak to bude mit stejny ucinky , a jeste tech 5 " babek " usetrite :p

zjentek

já už na to prdím a beru 10ml odhadem ..ráno a večer

zjentek

vy, kámoška od annas, píšete kdyby jste? Tak snad kdybyste né? Já tomu nerozumím a ani s tou studánkou ..asi se budu muset zamyslet nad nedávnou položenou otázkou o smyslu pro humor, protože s vámi když píšu tak nikdy nevím kdo z nás je kdo :p

gagaga

kdybyste !!?
to jsem v zivote neslysela :p
to jsem asi chybela ;(
takhle to dopada, kdyz kamaradi profesorka s hajzlbabou
a nestezujte si jooo !? moje kolegyne jsou na tom jeste hur nez ja ..
jedna napsala : nemazte nam hovynka na kliky !
:p