Je tady někdo sám? Když jsou ty Vánoce… Věříte tomu že to můžete změnit?

Nejlepší odpověď
barnajka

Fyzicky sama nejsem, ale uvnitř se tak cejtím. Někdy. Teď teda zrovna jo – přestože jsou ty Vánoce :))
A jestli to můžu změnit…nevím, asi spíš ne. Byl by to běh na děsně dlouhou trať…a řekněme, že na maratony už se ve svým věku cejtím příliš unavená :) Netvrdím, že ten můj ‚samotářismus‘ považuju za stav Ideál, ale je to cesta, kterou jsem si víceméně zvolila dobrovolně. Nadávat tudíž na život nebo ‚notorickou smůlu v lásce‘..to by asi nebylo úplně fér :))

Další odpovědi
venkovan

Změnit se to může jen když chceme aby se to změnilo. Vánoce lze prožít i v partě podobných lidí, pod podmínkou, že si nebudou moc vylévat svá srdícka nad svým osudem.
Problém ale je v médiích. Hustí do nás Vánce skoro půl roku a dokáží v některých lidech vyvolat i nežádocí emoce.

fcoop

Každý si vybere,nebo je mu vybrána – svou cestu.Kdybych musel volit mezi životem na jevišti,ozářeném reflektory a hájenkou uprostřed hlubokých hvozdů – radši ty medvědy.