zjentek

Je tady někdo, kdo by kvůli návštěvnosti tohohle webu letos vůbec nevodjel na dovolenou? ;q

internetový připojení je sice všude, ale já myslel jestli je tady někdo, kdo se bojí, že by se sem vůbec nedostal, poněvač by musel třeba řídit, plavat, grilovat, koukat venku po okolí, atd?

Nejlepší odpověď
gecco

;-DDD
No – určo (tedy – téměř určitě) na dovolenou nepojedu já…
Už jsem nebyl 7 let – tak nevím, proč bych měl letos narušit počínající tradici…
😉
Ale nesouvisí to s „návštěvnosti tohohle webu“ (nebo obecně jakýchkoli webů) – termín „dovolená“ mi nic moc neříká…
😉

Další odpovědi
redy

Já už byla Řecko-Kréta-Agia Pelagia.Sice jen sedm dnů ale stálo to za to 🙂
Můj život mi neřídí odpovědi.
Ovšem nevím co bych si počala bez nich 🙂

Luxx

:D myslím, že tu nikdo takový není

marci1

Díky, teď jsem se málem při pití vody udusila (smíchem) ! 🙂

cochee

Mám to úplně stejně jako gecco.

Až jsem se lekl, že jsem tu něco napsal a nevěděl o tom 🙂

zjentek

ajá to mám úplně stejně jako cochee ..když se sem mrknu do historie, tak nevím o všem, co jsem sem napsal ;q

cochee

Že ty sem píšeš jen u píva nebo slívky? 🙂

gecco

😉