jirka F

Je tady někdo, kdo bude zítra vstávat ve 4:00 ráno, aby viděl hokejový zápas Česko-Kanada?

Já to zkouknu jako záznam ještě jednou až zítra večer. I když už bude výsledek znám.

PS: Pro mazálky uvádím zdroj obrázku: https://pixaba­y.com/cs/hoke­jov%C3%BD-puk-sport-hokej-led-1477440/

Nejlepší odpověď
orwell

Určitě! Ale ne kvůli hokeji, ale kvůli prostatě. Až se vrátím z WC, tak si tu bednu zapnu, když už jsi mi to připomněl 🙂

Další odpovědi
Kelt

Já určitě ne, mám noční,tak se chci vyspat. A ráno jsem taky přišel z noční.

quentos

Zítra vstávám dokonce ještě před čtvrtou, ale ze zcela jiného důvodu – na vlak do Prahy.

marci1

Budu určitě čučet, ale pokud ty naše budou drtit šíleným počtem gólů, zalehávám zpět do postýlky! 🙂

Po zápase: Omlouvám se našim. Vyplatilo se dívat, byla to nádhera. Vyhráli až nájezdy, byly to nervy, ale za tu radost to stálo. Díky kluci! 🙂♥

tatanka

Vstávat netřeba, jsem v práci takže mohu sledovat.

anonym

NE nebudu není tam jaromír jágr ..... 68!