ven.cik

Je tady někdo buddhista ?

V poslední době jsem se začal hodně zajímat o buddhismu, hodně mě toto náboženství fascinuje, kdyby někdo takový byl, byl bych rád, kdyby mi napsal nějaký zajímavosti o buddhismu, proč stal buddhistou atd…
Doplňuji:
ven.cik(venca-on…:D) Nevim jak si to přesně myslel, já se za buddhistu nepovažuju, jenom se mi tohle náboženství líbí, a nepochopil jsem co bych měl napsat víc, otázka byla jasná ne ? :P

Nejlepší odpověď
honza19hk

to nevím ale vím že tu je jeden komunista,ale snad už sem nechodí.

Další odpovědi
lamhr

Zradu člověk musí spáchat vědomě. Pouze vědomě může udělat to, čeho se sám dopustil. Opakovat může teprve to co sám prožil a co sám pochopil. Budhistou se člověk nestává z přesvědčení, ale způsobem života. Pokud žiji tak, jak žije budhista a já se za budhistu nepovažuji, jsem jím přesto i když o budhismu nevím nic. V této zemi je život mnohých lidí jako těch, kteří o sobě tvrdí, že je toto náboženství fascinuje. Podle mě je to skoro totéž jako by říkali. Nevíme vůbec nic, ale jen nám to vyhovuje. Proto jsme se stali budhisty. Škoda ven.ciku,že jsi nenapsal(a) víc. Lamhrr

VanEgg

Já jsem buddhista