FlAsh_7

Je tady nějaký expert na focení?

Je tady nějaký expert na focení, kterého bych se mohl občas na něco pomocí zpráv přes tento portál zeptat?

Nejlepší odpověď
ivzez

Lidí, kteří rozumějí fotografii tu asi „pár“ bude, pochybuji ale,
že někdo bude mít chuť nechat se otravovat podobnými otázkami,
jaké jsme tu už od Vás viděli.

Další odpovědi
elkon

Na dotazy, které často nemají hlavu ani patu, nikdo odpovídat nebude.

Edison

A co takhle se zapojit do některých diskusních fór a skupin, třeba na FB? Jsou jich mnraky a choděj tam i opravdoví, zkušení fotografové. Už jsem Ti to psal mnohokráte.

Mc Merkurion

… opravdu odbornou radu je nejlepší hledat na odborných webech >>> ke každému hobby jich existuje dost …