Je tady kuchařka? Jak dlouho se vaří krůtí rolka?

Je to polotovar z Albertu. Co to obsahuje už nebudu popisovat:-)

Nejlepší odpověď
Damiana

Krůtí rokla se hlavně peče! Opeč jí na másle že všech stran, aby se zatáhlo maso, pak trochu podlij vývarem, přiklop poklicí a peč na střední teplotu asi 30 minut. Odklop a dopeč asi 7 minut. Záleží pochopitelně na velikosti.
Ještě šťavnatějši bude, když ji pevně zabalíš do alobalu a dáš péci do pekáčku s trochou vody. 35 – 40 minut by u krůtího masa mělo stačit.

Dietně ji mužeš vařit v mikrotenovém sáčku, pomalu ve vodní lázni, ale to asi nehledáš.

Další odpovědi
hanulka11

vař ji tak 40 minut to bude stačit a nebo ji upeč a k tomu špenát a bram. knedlík panečku to bude bašta

briketka10

vezmu čerstvý nebo granulovaný česnek, sůl, mletý kmín, mletou papriku, pepř a olej, vše podle chuti a oka. To vše po marinaci dám do pekáčku, podleju vodou a peču..
marinovat se nemusí stačí to všechno v mističce promíchat a namazat na maso, podléváme podle potřeby..
jak je maso upečené poznám podle toho, že si kousek ukrojím a vidím..