PetrXY

Je ta angličtina pana premiéra opravdu tak špatná, že museli k videu zakázat komentáře?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=V_TUEJW30aY

Odpovědi
Funna

no…vzhledem k tomu že já, skoro neznalec tohoto jazyka (nikdy jsem se ji pořádně neučila), jsem mu v pohodě rozuměla, tak to znamená, že jeho výslovnost je šílená…prostě to jen přečetl…je vidět, že angličtina není jeho kobylka…
ale zasvědcenější komentář ti určitě podá někdo, kdo tenhle jazyk ovládá…

marci1

Ano, raději bych to také nekomentovala. 🙂

Fienir

No nevím, snad první člověk, kterému jsem rozuměl v angličtině :)

mojitek

a proč by president České republiky měl umět skvěle anglicky?Umí snad presidenti v anglicky hovořících zemích česky?Ani neví kde ČR je…