Pepíček666

Je system DONEZ persekuce nebo restriktivní opatření?

Chodit na poštu a mlčky přijít o svobodu pohybu

Odpovědi
Michal Kole

Mám taky dojem, že pan ministr to „nedomyslel“.

Kontrola nezaměstnaných zda nepracují načerno je nutná s tím souhlasím, ale problém je jak to udělat, aby to „neomezovalo“.

A potupně chtít od zaměstnavatele razítko se mi taky nelíbí taky mi to příjde …

Taky na poště může zvednout telefon a zavolat zaměstnavateli nebo mu poslat datovou zprávu, aby se ušetřilo za telefon.

Kdo má hodně kamarádů ve firmách tak si firemní razítko obstará bez problémů a na poštu nemusí chodit a když si ho předvolá úřad práce ukáže razítka, že práci hledal a přitom mohl sedět v hospodě a vydělávat neleálně.