Lukyn45

Je svět vytvořen z energie?

Co si myslíte o tom, že náš svět, všechno viditelné i neviditelné je vytvořeno z energie…energie je nositelem informace a informace je světlo a funguje to na bázi binárního kódu, že kde je informace, tam jako by byla 1 a kde není, tak tam by byla 0. Mně přijde film Matrix s ukázkou toho, že vše jsou jen 1 a 0 příliš deprimující a zjednodušené, nebere se tu vůbec v potaz, že na světě existují energie, vibrace, frekvence a tak.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Fakt, žes nepochopil film Matrik je nepodstatný, konec konců je to jen film. Znepokojující je, že se k tobě nedostala sto let stará a velice známá informace, že E=mc², což postuloval pan profesor Einstein v STR již v roce 1905, myslím. ;) :)

Až někdy narazíš na termín „kvantová mechanika“, nechej si vysvětlit vocogo, tedy pokud je tvůj matematický skill na dostatečné výši. Budeš ZÍRAT, jak doslova NEUVĚŘITELNÉ to celé je! :D :D :D

Další odpovědi
Pepa25

Nějaké forma energie je všude kolem nás, ale nepodceňoval bych ani hmotu 🙂 Matrix je fikce, to nemá s realitou nic společné. A pokud ti přijde vše kolem tebe příliš jednoduché, tak se pořádně ponoř do studia fyziky. Až do toho trochu pronikneš, tak ti to fakt jednoduché připadat nebude 😉

elkon

Nechodil jsi do školy, zákon o zachování energie ti nic neříká? Moc věříš hloupým filmům.

Postmaster

Vše je vytvořeno z protikladů, mezi kterými je napětí nebo není napětí, kámen to jsou protiklady, mezi kterými není napětí a mozek to jsou protiklady mezi kterými je napětí.

mosoj

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-se-energie-premenit-na-hmotu

Není to tak jednoduché jak naznačuje Elkon.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.