KristovaNoha

Je strašení po nocích trestné?

Pokud bych chodil pravidelně v prostěradle strašit lidi porušil bych tím nějaký zákon?

Odpovědi
jsemjá

Ano, odvezli by tě.

Rokio

Ano, jedná se o rušení nočního klidu a možná i narušení občanského soužití (dva přestupky).

Kryšpín

Pokud ještě budeš mít roušku a nebudeš vydávat žádné zvuky mohlo by se to hodnotit jako vylepšená ochrana proti čínskému dárku a tím věnčení svého těla na čerstvém vzduchu.

ivzez

Zvolíte-li vhodnější formu než „prostěradlo“,
můžete klidně strašit.

Já straším už pár desítek let a ještě si nikdo nestěžoval. (–: