Tobbynka

Je stránka Befun.cz zdarma?

Chci se tam koukat na filmy, ale nikde nepíšou jestli to je zadarmo nebo ne. Co si myslíte vy? Mám se tam koukat nebo ne?

Odpovědi
Hamon

Pokud nezadáš číslo platební karty, nebudeš posílat SMS nebo volat na telefonní čísla, která ti poskytnou, neposkytneš osobní údaje… pak je jen minimální šance, že by to mohlo něco stát.
Pročti si obchodní podmínky, tam se dozvíš vše potřebné. V případě nejasností kontaktuj provozovatele.

mojitek

Befun je zdarma,koukám tam na serialy ktery nikde jinde nenajdu.. 😉