martina1

Je stejná anténa na digitální i analogový signál?

Moc děkuji za včerejší rady,hlavně panu Mosoji.Analog už jde.Manžel zjistil,že byl bytržený zesilovač,tudíš nefungoval.Digitál nejde,ale to mě teď moc nevadí.Jen by mě zajímalo,když chytnu analog na anténu se zesilovačem,tak musím mít druhou anténu bez zesilovače na digitál?
Doplňuji:
Je to televize s vestavěným DVB-T.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

pokud máš settopbox, tak stačí pouze anténa, jakou jsi měla dosud.
Doplňuji:
Domnívám se, že by to mělo být jedno. Na anténu, cos používala doteď normálně připojit.

Další odpovědi
rybíz

Myslím, že anténa může být stejná, ale bude více možností k otáčení na různé vysílače, popř. bude zpracovávat více signálů zároveň.

martina1

díky za radu.Ještě to jednou odpo. zkusíme a pak na to kašlu.Hlavně,že jde nova a jednička normálně a na víc programů stejně není čas.Odešla nám stará televize a na novou musíme chvíli pošetřit.Teď nám hodně spapá domeček.