Je stahování přes divx zdarma?

Nejlepší odpověď
alexandra

To jste si trošku popletl,DivX je formát filmu.Má většinou kolem 1GB.Jinak se stahuje z různých serverů.Např.Ulož to,nebo Share rapid atd.Můžete stahovat zdarma,ale je to pomalejší,nebo si zaplatit nějaký poplatek a pak to máte rychle.Pro podrobnější odpověď,mi napište na email

Další odpovědi
Michal Kole

Divx je multimediální formát.

Filmy stahovat lze, ale nesmí se sdílet. pokud stahujete z např. www.uloz.to je to OK podle zákona. Pokud stahujete prostřednictvím torentů tak je to nezákonné, protože sdílíte