Avatar uživatele
huxa

Je stahování nelegální, nebo jen následné šíření? Jak často stahujete a jak často kupujete filmy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

no stemy filmy je to jako z marihuanou v Holandsku legalni to neni ..ale urady to toleruji ..ono je to slozite a asi nikdo to tady nebude nejak rozebirat..ja moc filmum nedam mam raci knihy …no sak vis jak …neco obcas stahnu …ale neni to nijak triticke a jinak programy a win mam svuj…nepouzivam torrenty…tak se automaticky zdili coz je nelegalni…teda ikdyz stahujes tak zdilis …no a ve finale jsem mimo CR..atak je tady spousta ulozist odkud by se dalo stahovat blokovana automaticky poskytovatelem internetu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Pokud se jedná o hudbu či filmy, tak tam je stahování povoleno – ale ty soubory nesmíte sdílet. Takže stahujete-li pomocí torrentů, tak to stahujete nelegálně, protože ty soubory, jak stahujete, tak je zároveň (nevědomky) sdílíte.

Pokud se jedná o software, tak tam je to nelegální vždy, nejedná-li se o freeware nebo opensource či trial/demoverze (software fungující určitou dobu – například 15 měsíců, resp.software s omezenou funkčností – u her je například k dispozici jen první mise či okruh).

Nějaký film si občas stáhnu, ale pokud je to opravdu výborný film, rád se jdu na něj podívat do kina. Jinak filmy moc nesleduju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Orange

Filmy nesleduju. Hry a e-knihy mám všechny koupený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Hry a Knihy nečtu. Filmy mám všechny podvodně stažený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Něco stažený něco koupený.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet