huxa

Je stahování nelegální, nebo jen následné šíření? Jak často stahujete a jak často kupujete filmy?

Nejlepší odpověď
badisko

no stemy filmy je to jako z marihuanou v Holandsku legalni to neni ..ale urady to toleruji ..ono je to slozite a asi nikdo to tady nebude nejak rozebirat..ja moc filmum nedam mam raci knihy …no sak vis jak …neco obcas stahnu …ale neni to nijak triticke a jinak programy a win mam svuj…nepouzivam torrenty…tak se automaticky zdili coz je nelegalni…teda ikdyz stahujes tak zdilis …no a ve finale jsem mimo CR..atak je tady spousta ulozist odkud by se dalo stahovat blokovana automaticky poskytovatelem internetu…

Další odpovědi
Bedy

Pokud se jedná o hudbu či filmy, tak tam je stahování povoleno – ale ty soubory nesmíte sdílet. Takže stahujete-li pomocí torrentů, tak to stahujete nelegálně, protože ty soubory, jak stahujete, tak je zároveň (nevědomky) sdílíte.

Pokud se jedná o software, tak tam je to nelegální vždy, nejedná-li se o freeware nebo opensource či trial/demoverze (software fungující určitou dobu – například 15 měsíců, resp.software s omezenou funkčností – u her je například k dispozici jen první mise či okruh).

Nějaký film si občas stáhnu, ale pokud je to opravdu výborný film, rád se jdu na něj podívat do kina. Jinak filmy moc nesleduju.

Orange

Filmy nesleduju. Hry a e-knihy mám všechny koupený.

Beer4Real

Hry a Knihy nečtu. Filmy mám všechny podvodně stažený.

vlk samotař

Něco stažený něco koupený.