Tom.Noddy

Je SPZ typu 115 určená výhradně pro americké automobily, nebo si ji můžu vyžádat při přihlášení na jakýkoliv automobil?

http://www.fe­liciaklub.cz/?id=r_spz

Nejlepší odpověď
baghira

Nejde o to, jestli je auto americké nebo polské, ale jak má konstruovaný prostor pro RZ – prolis, uchycení, osvětlení (!) a tak.

Další odpovědi
mj81

Spočítal bych na prstech případy, kdy jsem tuhle SPZ viděl na autě, kam evidentně svými malými rozměry nepatřila. (= že by to bylo za „všimné“?) Takže asi tak…
On je v tom ale občas docela i chaos, znám třeba Karosy, které mají na zadním čele prolis na dvouřádkovou SPZ, ale mají tam násilně přišroubovaný rámeček s jednořádkovou tabulkou. A podobně.