jirka F

Je správněji Jan Kepler nebo Johannes Kepler?

Co se více užije?

Nejlepší odpověď
dubraro

J. Kepler byl pokřtěn jménem Johannnes. Jméno Jan používal za svého působení na dvoře císaře Rudolfa II.

Další odpovědi
elkon

Johannes Kepler.

aliendrone

Nejvíc si užívá zločinec (erotochlívný) Kepler. Poslal jsem za ním dámu nakaženou strašlivou nemocí. Ona nepřežila, on ANO. Kdyby si alespoň Její Excelence na něj vyšetřila čas, ale kdovíproč NECHCE. Nejsem z toho moc moudrý, ale co nadělám, c'est la vie. ;) :D :D