hapiky

Je správné, že Ukrajina podala na Rusko stížnost u Evropského soudu pro lidská práva?

I když asi k ničemu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to správně, pokud si Ukrajina a její západní spojenci přejí, aby Putin přitvrdil. Toto samotné ale zřejmě stačit nebude, tak budou muset ještě něco vymyslet.

Další odpovědi
Dvorní šašek

Ba nutné.

paul1

Pokud mají důkazy o jejich porušování, tak ano.

led

Z politických dôvodov bolo by nesprávne, keby tak nespravila.

Ale naozaj je to tam len čiernobiele a jediní protiľudskí sú len Rusi? Nerobia zverstvá obidve bojujúce strany? A čo tam robia zahraniční žoldnieri, pardon, obrancovia slobody? Nech ich akokoľvek pomenujú, hoci, bojovníci za slobodu, vždy sú to nájomní žoldnieri, vrahovia za peniaze…