kajda

Je správné že si dávám v 10 hodin večer jablko?

Doplňuji:
Jestli se po tom nepřibírá??

Nejlepší odpověď
Pájo

Jak správně píše terry… pokud Vám to vyhovuje, ano.

Z hlediska kvality spánku je to lepší, než když jde člověk spát hladový.

Neplatí ale tvrzení (našich babiček), že nám jablko „vyšistí“ zuby.
I po jablku večer tedy věnovat čas i zubní hygieně ;) (ovocné kyselinky a cukr jablko rozhodně má)

Další odpovědi
terry

Jak správné? Pokud ti to nic nedělá, proč ne.
Obecně se doporučuje jíst ovoce do 14 hod.
ale ničemu to nevadí, pokud neprocházíš nějako kůrou. Třeba redukční.

tom004

Jestli je to správné to nevím,ale chutná mi,a večer ho téměř každý večer.Nemyslím si,že by to byl nějaký prohřešek.A určitě po jednom jablku nepřibereš. 🙂

nikeroska

Ovoce se má jíst dopoledne, protože je sladké po poledni se doporučuje zelenina, neobsahuje velké množství cukrů. Každopádně je to zdravější než aby jste si dala chleba se salámem ;)

Jikra

To neřeš,když máš na něj chuť šup tam s ním.
Já mám tento rituál(myslím s jablkem)každý večer protože je to moje půlnoční večeře spolu s toustem.A ne­tloustnu,ale naopak.

jendahun

Proč ne,když si k němu nedáš kilo uzeného.Já si dávám jablko i o půl noci.Mám jistotu,že se ráno dobře vys… a vyčistím.Z jablka určitě nepřibereš.