Avatar uživatele
Rokio

Je správné, že sexuální násilníci-multirecidivisti, jsou donuceni podstoupit chirurgickou kastraci pro opuštění detence?

Česko je v tomto unikát. Skoro ve všech zemích EU je chirurgická kastrace zakázaná, protože se jedná o zmrzačení pohlavních orgánů muže. V naší zemi to ale neplatí a ochrana před nelidským zácházením a proti mučení neplní svoji funkci.

Přitom oběti znásilnění většinou přežijí. Klidně může být kupříkladu dvanáctiletá holčička znásilněná dvakrát, nebo třikrát a bude žít. To stejné platí o dospělých ženách, ale i o zvířatech.

Dále chirurgickou kastraci podstupují zvířata, jako jsou například kočky a psi. Člověk je snad něco více, a tak podle mě stačí chemická kastrace a psychoterapie.

Na závěr kombinace psychoterapie a chemické kastrace je jen o něco málo účinná než kastrace za pomocí chirurgů.

Myslíte si ještě, že chirurgická kastrace je na místě pro někoho, kdo znásilnil nêkolik žen, nebo se dopustil pohlavního zneužití?

Zajímavá 0 před 1448 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kdo je nutí? Jak? Kastraci nelze provést bez souhlasu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… v čem je Česko unikát ??? jsou státy kde jsou daleko horší tresty a i stále trest smrti !!! … se mi zdá (ne, nezdá, ono to tak je), že vůbec nemáš ponětí co to je slušné chování, dodržování „desatera“ a pleteš si viníka s obětí !!!
-
… totok: „Přitom oběti znásilnění většinou přežijí. Klidně může být kupříkladu dvanáctiletá holčička znásilněná dvakrát, nebo třikrát a bude žít.“ řekni obětem násilí !!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Oběť znásilnění sice možná přežije, ale co potom? Myslíš, že tyto oběti mají normální život? Myslíš, že je s nimi při znásilnění zacházeno lidsky, něžně? Já myslím, že ne.
Takoví násilníci i po kastraci pořád ještě můžou ublížit, protože jim zbyly pěsti, takže zmlátit někoho by pro ně nebyl problém, a i když by měli absenci sexuálních pudů, taky můžou být frustrovaní z toho, že už nemůžou a proto by mohli ublížit jinak. Třeba těmi pěstmi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Mc Merkurion: Desatero alespoň částečně dodržuji. Nikdy jsem nikoho nezavraždil, nezcizoložil jsem (ani jsem nemohl, když jsem v životě neměl sex), nekradl jsem v samoobsluze, ani jsem se nedopustil vloupání a křivě jsem neobvinil člena rodiny. Přiznávám se, že první čtyři přikázání nedodržuji a poslední dvě také ne. Počkat, jsem zrůda. Když jsem to rozebral, uvědomil jsem si, že nedodržuji ani polovinu desatera.

před 1448 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jsi zrůda, protože se zastáváš násilníků a lituješ je !!!
… nepíšu, že jej máš dodržovat, ale: „že vůbec nemáš ponětí co to je slušné chování, dodržování "desatera“ " >>> stačí žít jako člověk a ne jako zvíře …
… a nechtěj vědět, co je podle mne vhodné „pro někoho, kdo znásilnil nêkolik žen, nebo se dopustil pohlavního zneužití“ … to by mne okamžitě blokli …

před 1447 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek