lerak14

Je spravedlné když se stará stát o děti v domovech lépe jak o děti pracujících a těch co platí daně?

mají hračky jezdí k moři ve školách neplatí mají vše zadarmo
jejich rodiče mají podpory nebo dávky a není páka je donutit aby na své děti platili jen jednou za čas se jdou podívat a to přijedou taxíkem

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslíte,že ty zajištěné děti v dětských domovech jsou šťastnější???

Kdyby každé dítě mělo možnost se rozhodnout,zda chce být doma s rodiči,kteří mají existenční problémy,nebo být v dětském domově,kde je o ně po finanční stránce postaráno,,,,,,,,,,­jak myslíte,že by se ty děti rozhodovaly?? Ptám se záměrně,jelikož o ty děti tu přeci jde,ne o rodiče,,,to je kapitola sama pro sebe.