dust8

Je společensky více přijatelné mít jako muž přes léto v tílku vyholená podpaží, nebo ne a proč?

Nejlepší odpověď
Sameotazky

Je společensky nepřijatelné jako muž nosit na veřejnosti tílko.

Další odpovědi
rrihamirek1

Ja mam podpazi vyholene, at je zima nebo leto. Prijde mi to vice hygienicke, a taky se ten pot tolik nedrzi v ochlupeni.

K otazce, rozhodne je to spolecensky prijatelnejsi, nez pavouci z podpazi.

zjentek

Kompromisem (nejen pro tilko) je zde termín „částečně vyholené“! (;

annas

Neoholené podpaží jako nový beauty trend:

https://zena.ak­tualne.cz/kra­sa/neoholene-podpazi-jako-novy-beauty-trend-co-vy-na-to/r~628a54aa6a7811e9a­e850cc47ab5f122/

Sspousta mužů začala v posledních dekádách napodobovat ženy. … Podle serveru Daily Life preferuje neoholené podpaží až 25 % mileniálů …

Vědci mají v tomto ohledu jasno – chlupy rostou tam , kde je potřebujeme. Holením se zbavujeme přirozené ochrany těla a stát se toho může ještě daleko víc! „Každý vlasový folikul není jen vlasovou cibulkou, ale je kolem něj spousta cév, nervů a tuku, což prospívá lidskému zdraví,“ upozornil před časem profesor buněčné biologie na univerzitě v Bradfordu Des Tobin. Při holení folikul obvykle poškozen není, problém ale nastává při epilaci. Holením na druhou stranu dráždíte pokožku a můžete si jím způsobit drobné ranky, do kterých se může dostat infekce.
Zdroj: https://tn.no­va.cz/zpravodaj­stvi/clanek/342934-holite-si-podpazi-prestante-riskujete-zdravi-a-neni-to-in?campaignsrc=tn_clip­board