solnareduard

Je špička nosu pro Vás vzdálený cíl?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nedělá mi to potíže, jde to i se zavřenýma očima, trefím se vždy 🙂

Další odpovědi
dudu

Snažím se aby rčení „nevidí si na špičku nosu“ se mne netýkalo. Ovšem při hodnocení některých ukončených vztahů se nevyhnu závěru „ty seš přece tak blbej“.

Drap

Vzdálený odkud ? Otázka je nejasná. Vzdálenost lze měřit pouze od někud někam.

isteron

Tento test je súčasťou prehliadky u neurologického lekára. Ak si netrafíte so zatvorenými očami na nos, napíšu niečo latinsky do vašich papierov.