Ella

Je špatné nakoupit hodně okurek teď, když řádí onen virus?

Zbožňuju okurky a nechci se jich vzdát jenom proto, že někdo říká, že je to z okurek, a potom že je to z hovězího masa. Navíc byly za příznivou cenu, sama si je nemám kde v paneláku vypěstovat.
Myslíte, že se mám čeho bát? Nebo je to zase jen zmedializované?

Nejlepší odpověď
dougie

Myslím si,že se nemáte čeho bát,jenom se tomu dává moc velká pozornost :)

Další odpovědi
Terryle

Dobrou chuť! Nakoupila bych pořádnou zásobu (jen ať se jich pak kila nezkazí ;o) a dala si do nosu. Když se pořádně umejou a oloupou, není se prý čeho bát.
A navíc, když se fakt neví, z čeho to je… to by se nemohlo jíst nic.

žolik

já mám za to že je to trochu nafouklé,už to tady bylo kolikrát z Evropy jdou samé viníkajíci správy,je to podle mého hrozná kachna.klidně si dej okurky,zeleninu.

Zdroj: žolík