Miroslavst

Je spánek zdravý?

Jak moc je spánek zdravý, víte to?
Přeji všem dobrou noc dnes o půl třetí.

Nejlepší odpověď
panenka

PRO MĚ JE SPÁNEK HODNĚ DŮLEŽITÝ ALE POSLEDNÍ DOBOU HO NEDODRŽUJI TAK JAK MÁM.tAKY TI MIROSLAVE PŘEJI HEZKOU NOC A KRÁSNÉ SNY

Další odpovědi
quentos

taky přeju o půl třetí dobrou noc ;{)> zejtra mám odpolední, ale jak půjdu ve středu na osmou ráno, to se chci vidět :{D>

hanulka11

Pro zdravý a plodný život potřebujeme spánek.Tělo při něm nabírá síly a regeneruje. Nedostatek spánku se na nás podepisuje velkou únavou a vyčerpáním, nesoustředěním. Hodně lidí spánek podceňuje. Není nic lepšího- než se pěkně zachumlat a nechat se unášet spánkem .

A proto já jsem tu nebyla, když se otázka pokládala.