Spartaboy

Je sobecké mít extrémně levné obědy ve škole, podbízet se tak rodičům a špatnou chuť a kvalitu neřešit?

Nejlepší odpověď
anonym

Kontrola kvality jídelníčků a jeho složení by měla být přirozenou součástí provozu takového stravovacího zařízení. Poptejte se na tyto kontrolní procesy a jejich závěry, a to nejlépe prostřednictvím rodičů, kteří na tom, aby tyto kontrolní mechanismy fungovaly, mají samozřejmě zájem.

Jinak na základě čeho vlastně hodnotíte kvalitu jako špatnou? Děti školou povinné zpravidla nepatří mezi špičkové potravinářské specialisty, dávají přednost cukrovinkám, hranolkům, coca cole místo méně přeslazené tekutiny. Co se skrývá za tím vaším negativním zhodnocením?

Další odpovědi
da ny

V žádném případě to sobecké není. Slovo sobec má jiný význam.
Škola/jídelna se nikomu nepodbízí! Školní obědy dotuje léta stát!!! Někde přispívá město. Sociálně slabší rodiny mívají na státem dotované školní obědy příspěvek na tu část, kterou platí rodiče.
1000 lidí = 1000 chutí.
Celková cena školních obědů je nízká. „Za málo peněz je málo muziky.“ Cena potravin je vysoká a vejízt se do norem a finančních prostředků není jednoduché.
Úroveň kvality a chuti obědů lze podle předpisů připomínkovat. Zjednat nápravu.
Změnit jídelníček, zpsob přípravy nebo kuchaře.

jirka F

Mně akorát štvalo že mně nedali jídlo do kastrůlků jinak kvalita nebyla špatná.