Je snobské mít v baráku či na vlastním pozemku kulečníkový stůl, bowling a bazén najednou?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Nevidím důvod proč by mělo. Je to jeho dům a jeho život.

Další odpovědi
dubraro

Snobství není dáno vlastnictvím něčeho, ale chováním k ostatním lidem.

Muffz

Pokud na to někdo má, tak proč ne. Snobské mi to nepřijde.

KamilaKubel

Pokud na to máš peníze a těší tě to není to snobské :)

Kelt

Doma můžeš mít, co chceš, pokud jsi to dostal nebo koupil. Já z toho nepotřebuji nic. A nikomu to nezávidím. Musí se o ty věci starat.

Klaproth

Není to snobské.

ivzez

Vlastnictví ani užívání zmíněného bych za snobské nepokládala,
„předvádění se, na co všechno majitel má“, ano.

Rokio

Přijde mi to spíš jako projev zámožnosti a faktu, že se majiteli daří po stránce ekonomické.