ven.cik

Je Snape otec Harryho ?

Pořád v tom nemám jasno…:D

Nejlepší odpověď
iceT

Ne není,Snape jen nesnášel Harryho tátu a naopak velmi miloval Harryho matku.V posledním filmu když Harry koukal v myslánce na Snapeovy vzpomínky,ukázal Snape Brumbálovi svého patrona jímž byla laňka a Harryho matka také měla jako patrona(z Patronova zaklínadla)laň­ka,Brumbála to velice překvapilo,to se může stát,když se kouzelník zamiluje nebo pocítí jiný emoční otřes,stejně se stalo v případě Tonksové,které patron se změnil na psa,když se zamilovala do profesora Lupina.
Jak vidno jen jsi viděl film a nečetl knížku,tam je to celkem srozumitelně napsáno a do filmu se nevešlo.

Zdroj: všechny knihy o Harry Potterovi

Další odpovědi
led

Harryho rodičia sú spominaní hneď v 1.časti románu Harry Potter od Joanne K. Rowlingové.
Úloha učiteľa Snape je veľmi rozporná, napriek veľkej žiarlivosti na Jamesa Pottera, Harryho otca, skryto pomáha Harrymu pri jeho bojoch o život.

Elis Pokorná

Ne, jeho otec je James Potter. Snape jenom miloval jeho matku :)

NemamSlov

preboha nie :D

Monyszek

Nedá mi to a musím taky odepsat..:D
Připojuji se k ostatním: ne, i když by to bylo zajímavé..:D

led

Pre NemamSlov,
prečo tá hrôza? Čo by to znamenalo pre svet kúzel, keby bol naozajstným otcom Harryho?