_136

Je snad v České republice trestné a pobuřující nosit Boba Marleyho např. na tričku?

Sice to bude znít trochu hloupě ale bud se mi to jenom zdá nebo je to i pravda ale kam vejdu kamkoliv nebo kdekoliv mezi starší lidi i důchodového věku tak skoro všichni koukají na moje tričko s Bobem Marleyem a dlouze divně koukají,že nosím podle některých lidí jamajského narkomana který byl vašnivý milovník marihuany,co je na tom tak špatného nosit legendarního jamajského zpěváka na tričku v ČR jako vhodný modní doplňek,a né proto že má tu spojitost s marihuanou kterou sám neberu jako životní krédo pro moje ego. díky

Odpovědi
Mc Merkurion

… to nejni Bobem, to je trikem, celkově s tim potiskem vypadá divně … vsugerováváš si nesmysly …

anonym

Trestný to neni. Co koho pobuřuje je dost individuální, v dnešním světě citlivek a zároveň, slušně řečeno, hlupáků, není problém najít individua, který pobuřuje v podstatě všechno.

Kdyby lidi věděli, co udělal Vikernes, třeba by je moje triko s Burzum taky pobuřovalo.
Maj právo cejtit se pobouřeně a já mám právo na jejich pocit kašlat.

Edison

Ano, máš pravdu. Ta otázka zní opravdu hloupě.

chytrakos

Nevím v čem spočívá ta jeho legenda, zpívat moc neuměl a tak dlouho užíval „léčivou“ marihuanu až z toho umřel na rakovinu

Ametyst

Bob Marley byl a stále je dost populární. Mně by pobuřovalo tričko s Che Guevarou.

cochee

Trestné to není, pobuřující zcela jistě, když to ty starší lidi pobuřuje. Vo co gou – ty nosíš tričko s hňupem a oni jsou pobouřeni hňupovinou jakou je grafika na tričku. Fifty fifty.