zjentek

je snad nějaký špatný znamení, když má b.ombama v českým překladu ve jménu kasárna?

..a navíc se zase ohání bombama a rozdává, he:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/361210-obama-pokud-selze-diplomacie-dodame-ukrajine-zbrane.html
Doplňuji:
barrack jsou kasárna, takže máme už se s fanynkou pomalu začít bát?

Nejlepší odpověď
setapouch

Není R jako RR. Ad bomby, škoda, že to už nesplnil, nejmíň před rokem. I my bychom určitě byli raději, kdyby nám, zatímco v Mnichově Francie a Británie nediskutovaly, někdo pomohl zbrojit.
Doplňuji:
Válku určitě nechci, ale v této souvislosti mě napadají hned dva výroky (necituji doslova): Si vis pacem, para bellum (chceš-li mír, připravuj se na válku) a „Měli jsme na výběr mezi hanbou a válkou. Zvolili jsme hanbu, budeme mít i válku“.

Jak chcete Putina zastavit dřív, než ho zastaví Atlantik?

Další odpovědi
jjj123456789

:D
setapouch:když chceš zemřít v atomové válce, tak prosím, ale nebuď sobý hnusec a nenuť to ostatním.