Je slušné,abych poděkoval všem(8-mi) kteří mi sdělili tu požadovanou adresu ?

Nejlepší odpověď
led

Ak ste o nieče žiadal a dostal ste to, nijako sa neprehrešíte voči bontónu svojim poďakovaním.
Doplňuji:
Pokiaľ ide v tomto prípade o tú mailovú schránku Dr.Axla,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosba-otaznik-bude-na-konci-prosby
má uzavretý profil, to znamená jeho email je tu neverejný, právo oznámiť ho niekomu je len na jeho rozhodnutí.
Nikto z nás na tejto stránke nemá právo prezradiť neverejnú informáciu o druhom užívateľovi. (jedine v prípade porušenia zákona vyšetrovacím orgánom).
Prirodzene týka sa to spätne aj Dr.Axla vo vašom prípade „nehody“.

Další odpovědi
anonym

Poděkuj, ale soukromou cestou. Osm není zrovna bůhví jaké numero, to zvládneš!

Bedy

Ti, co to zveřejnili bez svolení dotyčného, tak by se měli nad sebou zamyslet.

led

ad barbakan,
prepáčte doplnok som písala vtedy, keď ste "palcovali moju odpoveď.
Ale aj tak by som v nej nič nemenila

hanulka11

zdravím -ivII- já myslela, že jsi na dovolené- někde odpočíváš

led

začal frmol, tak sa rýchlo vrátila, chce získať najlepšiu stoličku,
mám pravdu -iv-? :)

annas

Ad led, máte pravdu. Iv se vrátila právě včas, jako by tušila, že se furt něco děje. 🙂

anonym

an., mate pravdu. ono se tu porad neco deje .., ale tyka se to stale toho sameho " cloveka " !
:)

  • iv-

anonym

pred 10 min. jsem si zapla odpovedi … 14 dni bez nich ( uz jsem mela abstak ) .. uzila jsem si teplicka a moricka .. a ted premyslim, jestli shodit postu z pracovniho stolu do kose dnes, nebo az zitra .. :))

diky za uvitani .. ted si jdu precist celeho Bolaka, to mi bude stacit , abych vedela co se tu delo .. :) -iv-

hanulka11

no abych řekla pravdu- Bolák byl nějak dlouho s košem

anonym

:O !! Jestli on me nehledal na tom Lipne ! ?

a ja mu jeste predtim zadala ukoly, ze musi nejmene 20 krat denne vlezt do diskuzi … ! :)

tak doufam, ze jste tam chodili vy ostatni … ! :)

  • iv-

led

čiastočne som vás vo vašom haškovskom humore nahradila. :)

anonym

led, vy uz jste mi lezla do zeli i predtim .. !
tak abych sem nehodila rucni granat !
 -iv-

led

no,no, ženichov som vám nebrala :)